Dodaj stronę do katalogu

Fermo.pl – automatyczne linie karmienia drobiu

Ocena: 2.9/10 (60 głosów)

Fermo.pl – automatyczne linie karmienia drobiu

Serwis fermo. pl dzięki wieloletniej współpracy z fermami drobiu i hodowcami posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie przygotowywania projektów wyposażenia kurników dla brojlerów, niosek czy innego drobiu. Oferujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów wentylacji, niezawodnych linii do pojenia niosek i przede wszystkim wydajnych systemów karmienia drobiu.
Budowa nowoczesnego kurnika dla brojlerów czy niosek wymaga zaplanowania i przygotowania odpowiedniego sytemu karmienia drobiu.

W dzisiejszych czasach odchodzi się już od zwykłych karmideł zasypowych na rzecz automatycznych karmideł do podawania paszy.
Wzdłużne linie karmienia brojlerów pozwalają na samoczynne podawanie paszy. Każda linia do karmienia niosek zbudowana jest ze specjalnych karmideł automatycznych zawieszonych na paszociagach ze specjalnymi spiralami do przenoszenia karmy dla niosek. Karmidła są automatycznie napełniane i ptaki zawsze mają dostęp do świeżej karmy. Każda linia wzdłużna do kurników zakończona jest karmidłami końcowymi z czujnikiem ilości paszy. Dzięki temu pasza jest samoczynnie uzupełniania w karmidłach dla kurcząt, a czujnik w karmidle końcowym czuwa zawsze nad odpowiednią ilością paszy dla brojlerów.

Systemy automatycznego podawania paszy opracowane przez firmę Fermo gwarantują wysoką wydajność i niezawodność pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w przygotowaniu specjalistyczny linii do automatycznego karmienia drobiu.
www. fermo. pl
tel. : +48 62 596 90 00
+48 62 596 90 01
fax: +48 62 599 42 30

  • Tytuł wpisu: Fermo.pl – automatyczne linie karmienia drobiu
  • Adres witryny: www.fermo.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: