Dodaj stronę do katalogu

Psycholog Lublin - Agata Poręba

Ocena: 1.7/10 (26 głosów)

Psycholog Lublin - Agata Poręba

Jeżeli doświadczasz w tej chwili trudności w swoim życiu i nie umiesz sobie poradzić z kłopotami codzinnymi, to pewnie wymagasz pomocy specjalisty.

Jestem psychologiem z kilkuletnim doświadczeniem i wspomagam pacjentów w zmaganiu się z trudami życia codziennego. Dobrostan pacjentów jest dla mnie najistotniejsze i z tej przyczyny bezustannie douczam się w przedmiocie psychologii oraz psychoterapii. Swym pacjentom proponuję rozliczne formy pomocy. Zapraszam do gabinetu na konsultacje psychologiczne, w toku których wspólnie wyznaczymy obszar a także plan pracy dalszego leczenia. Wizyta tego rodzaju może mieć również charakter jednokrotnego wsparcia.

Osoby potrzebujące długotrwałej pomocy psychologicznej odnajdą u mnie wsparcie w psychoterapii. Wspólnie z pacjentem (czy też pacjentami - prowadzę też spotkania w grupie) w ciągu terapii wyznaczamy zmiany, do których pacjent pragnie dążyć i w jaki sposób mógłby to osiągnąć.
Dla pacjentów sporządzam również diagnozę psychologiczną, obejmującą diagnostykę: sprawności intelektualnej, osobowości a także zaburzeń. W powyższym aspekcie pracuję z najmłodszymi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
Dodatkowo oferuję szkolenia z psychologicznych kompetencji miękkich, dotyczących na przykład komunikacji międzyludzkiej, asertywności, samooceny, negocjacji biznesowych czy pracy w zespole. Takiego typu szkolenia przeprowadzam i dla klientów indywidualnych, a także firm.

  • Tytuł wpisu: Psycholog Lublin - Agata Poręba
  • Adres witryny: agataporeba.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: