Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • zawiesia sufitowe »

  Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele firm ma spory problem z montażem okładzin hpl, z tej racji powstała nasza firma, aby ułatwić Państwu to zagadnienie. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem a oprócz tego wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju, którzy zawsze wystawiają naszej spółce pozytywne referencje i polecają składanie okładzin hpl swoim znajomym. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszych fachowcami, jesteśmy w stanie przystąpić do realizacji lecz również standardowych zamówień, ale również możemy zaoferować indywidualne rozwiązania. Posiadamy własny park produkcyjny, dlatego też nasza oferta usługowa jest bardzo elastyczna. Dołączcie jeszcze obecnie do grona naszych ukontentowanych klientów oraz przekonajcie się sami, że to dopiero co nasza firma proponuje najlepszy montaż betonu GRC na rynku.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • przyjęcia weselne Olkusz | finezjaklucze.pl »

  Ślub i również wesele to wyjątkowe wydarzenie w całym naszym życiu. Każda przyszła Para Młoda marzy o tym, tak aby wszystko się bez zarzutu udało, tak aby wszyscy goście bezbłędnie się bawili i również mile wspominali ten czas, kiedy będą u Was gościć. O ile w takim razie chcecie, by Wasze przyjęcie weselne było jedyne w swoim rodzaju, to zachęcamy Was pod Olkusz, do miejscowości Klucze, gdzie znajduje się Subtelność. Nasza sala weselna, bowiem to o niej mowa jest w stanie pomieścić bez problemu 140 osób, z tej racji urządzimy dla Was naprawdę wystawne spotkanie. Wszystkie przyjęcia weselne organizowane przez nas cieszą się dobrą opinią. Mamy bardzo obszerne menu, z którego możecie wybrać różne dania na Waszą zabawę. Nie pozwolimy, by ktokolwiek wyszedł z naszej sali na głodnego. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin w naszej restauracji.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • zakładanie spółek Gdynia - anitaswietlikowska.pl »

  Adwokat Anita Świetlikowska świadczy usługi z takich tematów, jak: prawo przedsiębiorcy, prawo rodzinne, prawo autorskie. Adwokat Anita Świetlikowska od samego początku swojej działalności trudni się obsługą prawną spółek prawa handlowego. Radca prawny skupia się w głównej mierze na potrzebach przedsiębiorcy i również angażuje się w sprawy przedsiębiorstwa. Świadczy usługi na rzecz firm, takie jak: przygotowywanie umów handlowych, windykacja należności, likwidacja spółek, nabywanie praw autorskich, itd. Anita Świetlikowska świadczy również usługi z prawa autorskiego: opracowywanie umów prawnoautorskich, przynależność w negocjacjach, udzielanie porad, reprezentowanie w sądzie. O ile chodzi o kodeks rodzinne to adwokat Anita Świetlikowska także jest w tym specjalistką. Swoje usługi świadczy na obszarze Gdyni

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Firma headhunterska - SMART-HR.PL »

  Działamy dokładnie by dostarczyć państwu jak najskuteczniejszy outsourcing kadr i płac. Skuteczna pozyskanie pracownika jest działaniem wieloetapowym. Wymaga pracy kilku osób i czasu niezbędnego do pozyskania kandydatów, sprawdzenia ich umiejętności i wyboru ludzi, którzy właściwie spełniają wymagania na konkretne stanowisko i odnajdą się w konkretnym miejscu pracy. Outsourcing kadr i płac, to to co robimy najlepiej.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka i magazynowanie - tylko na E-LOGISTYCZNY! »

  Serwis logistyczno-informacyjny e-Logistyczny. pl powstał z myślą o osobach odpowiedzialnych za przyszłość całego rynku logistyki czy zakupów i poświęcony będzie najnowszym tehcnologiom w logistyce.

  Chcemy dostarczać użytkownikom ciekawych i aktualnych informacji z branży nowoczesnych technologii logistycznych. Nasi eksperci, składający się z doświadczonych w branży praktyków oraz zawodowych dziennikarzy będzie na bieżąco komentować aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata tłumacząc ich wpływ na rynek logistyki. Celujemy w rozpowszechnianiu wiarygodnej i użytecznej wiedzy w jak najbardziej przystępnej formie.

  Interesują Cię informacje o tym co dzieje się w obszarze gospodarki magazynowej oraz usług logistyki wewnętrznej? Poszukujesz sprawdzonych informacji z zakresu bezpieczeństwa, eksploatacji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz przepisów prawa? Chciałbyś poznać najbardziej atrakcyjne oferty od sprawdzonych dostawców wyposażenia i sprzętu magazynowego oraz logistyki wewnętrznej? E-logistyczny jest miejscem dla Ciebie!

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • oryginalne peptydy »

  Zamówienia peptydów realizujemy maksymlalnie nastepnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Wysyłki realizujemy poprzez Inpost-paczkomaty po dokonaniu przedpłaty, Kurierem DPD po otrzymaniu przedpłaty lub za pobraniem i Pocztą Polską listem poleconym priorytetowym Zapewniamy 100% DYSKRECJI. Przesyłka zapakowana jest dyskretnie w kopertę bombelkową nie zdradzającą zawartości.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Znajdziesz tu darmowy wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzór można pobrać w pliku: pdf, doc, rtf, docx. Dodatkowo jako jedyni w naszym serwisie dajemy możliwość, bezpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  W serwisie znajdziesz również przydatne artykuły o tym jak uzyskać: zadośćuczynienie, odszkodowanie, rentę. Uzyskasz wiedzę jak: zgłosić szkodę, negocjować, prowadzić postępowanie likwidacyjne. Znajdziesz najpowszechniejsze argumenty odmowne towarzystw ubezpieczeń, ale przede wszystkim znajdziesz rzetelne i merytoryczne wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Prezentujemy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: PZU, Warta, Link4, Interrisk, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, Proama. Napisz profesjonalne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, wypadek w pracy, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Dochodzimy wysokich odszkodowań i zadośćuczynienia. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do wypadku.

  Zapraszamy do kontaktu.
  odwołanie do decyzji ubezpieczyciela

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty faktury »

  Strona opisująca tematykę wezwania do zapłaty faktury. Znajdziesz tu bezpłatny wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór można pobrać w pliku: pdf, doc, docx, rtf. Dodatkowo jako jedyni w naszym serwisie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  W serwisie pobierzesz za darmo wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na stronie znajdziesz również ciekawe artykuły. Znajdziesz przydatne informacje jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania należności. Prezentujemy wzory wezwania do zapłaty faktury VAT. Złóż skuteczne wezwanie do zapłaty faktury.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezrealizowanej umowy, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconego czynszu, bezumownego korzystania z nieruchomości, nierzetelnie wykonanej usługi, braku płatności z weksla, nierozliczonego zachowku, niezapłaconej faktury, ubezpieczeń, różnego typu odszkodowań, odprawy. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Nasi eksperci pomagają i zapewniają skuteczną pomoc i sprawną obsługę.

  Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania.

  Skontaktuj się z nami.
  wezwanie do zapłaty faktury

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie sieci światłowodowe - 3S.PL »

  Jesteśmy grupą w z siedzibą w Katowicach która obecna jest w nieprzerwanie branży telekomunikacji od 2002 roku. Nasza grupa, 3S dysponuje siecią światłowodową o długości blisko 3500 km oraz super wydajnym Klastrem Centrów Danych. Działamy synergicznie, Działamy w sferze telekomunikacyjnej, telefonów ip, voip i data center dla klientów biznesowych.
  W naszej ofercie znajdziesz najlepsze usługi data center.

  3S Kolokacja - udostępnienie powierzchni fizycznej i infrastruktury teletechnicznej zapewniające optymalne, bezpieczne środowisko pracy systemów informatycznych.

  Podstawowe zalety usługi 3S Kolokacja:

  - grupa obiektów spiętych w klaster ośrodków - doskonała, szybka i niedroga telekomunikacja,
  - elastyczne dopasowanie usługi do indywidualnych wymogów urządzeń i systemów IT klienta,
  - oszczędność wydatków ma infrastrukturę własnej serwerowni oraz lepsza kontrola kosztów eksploatacji,
  - ogólne i dedykowane procedury bezpieczeństwa,
  - plan zapewnienia ciągłości działania,
  - bieżąca analiza zdarzeń i trendów w DC połączona z systemem raportowania dla klienta,
  - możliwość rozliczania poboru i opłat za energię elektryczną zgodnie z indywidualnymi pomiarami,
  - wysoka dostępność środowiska data center (SLA) definiowana na poziomie 99, 999% dostępności rocznej,
  - wysoka dostępność telekomunikacyjna.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w Zakopanem - VisitZakopane »

  Apartamenty do wynajęcia Zakopane to idealna propozycja dla osób, które chciałyby wypocząć w najlepszych warunkach, korzystając z uroków przepięknego miasta położonego w samym sercu Tatr. Posiadamy ogromny wybór apartamentów znajdujących się w centrum, bardzo blisko Krupówek.
  Jeżeli chcesz dobrze wypocząć to tylko w naszych apaartamentach, zobacz naszą obszerną bazę!
  Apartamenty w Zakopanem to także możliwość odpoczynku w otoczeniu najpiękniejszej przyrody. Nasze obiekty znajdują się bardzo blisko popularnych dolin: Chochołowskiej, Kościeliskiej, Strążyskiej, Małej Łąki, Białego, Bystrej, Olczyskiej, Gąsiennicowej, Rybiego Potoku, Pięciu Stawów oraz wielu innych. To doskonała propozycja zarówno letnich, jak i zimowych wakacji. Organizujemy naukę jazdy na nartach, snowboard, paragliding, nordic-walking, jazdę na quadach, jazdę na skuterach śnieżnych, ski-touring, narciarstwo biegowe, mountaing-biking, a także rodzinne wycieczki rowerowe. Apartamenty Zakopane prócz doskonałej lokalizacji to także gwarancja relaksu w najlepszych warunkach. Nasze obiekty posiadają kompleksowe wyposażenie, które odpowiada najnowszym trendom. Znajduje się tam komplet nowoczesnych mebli, w tym bardzo wygodne łóżka umożliwiające prawdziwy wypoczynek. Kuchnia posiada pełne wyposażenie, które obejmuje kuchenkę, lodówkę, zmywarkę, czajnik, mikrofalówkę, pralkę, duży stół na około sześć osób. W łazience znajduje się zazwyczaj kabina prysznicowa, suszarka do włosów, ręczniki. W pokojach jest telewizja, Internet. Apartamenty posiadają balkon z pięknym widokiem na góry. Obiekty posiadają również dodatkowe udogodnienia tj. : miejsce postojowe w parkingu podziemnym, czy też schowek na sprzęt narciarski, szafę w zabudowie itp. Dzięki oddzielnym sypialniom możemy zagwarantować gościom komfort oraz intymność. Zarezerwuj apartament dla siebie już teraz!

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne moduły fotowoltaiczne »

  Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest w Polsce nabyć jakościowe profile do instalacji modułów fotowoltaicznych w atrakcyjnej cenie, z tej racji powstała nasza firma ENERGY5, by ułatwić Państwu to zadanie. Nieustannie podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, za sprawą czego możemy zaoferować swoim klientom najlepsze na rynku rozwiązania z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych monterów a oprócz tego korzystamy z nowoczesnego sprzętu, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i również najbardziej skomplikowanych zleceń. Dołączcie już teraz do grona naszych ukontentowanych klientów oraz przekonajcie się sami, że to oczywiście nasza firma proponuje instalację paneli słonecznych na najlepszym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie Philips »

  Nowoczesne oświetlenie Philips zadba o wyjątkowy nastrój w domowym zaciszu jak i w ogrodzie. Zastosowane rozwiązania technologiczne, wysokiej jakości materiały, ciekawe formy, energooszczędność, to cechy, które sprawiają, że oświetlenie Philips jest doceniane zarówno przez klientów, jak i przez innych producentów oświetlenia. Marka Philips od lat oferuje szeroki wybór lamp i żarówek i trzeba przyznać, że stale dąży do ulepszania swoich produktów. Między innymi dlatego oświetlenie Philips jest jednym z najlepszych na rynku.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • mata wiklinowa »

  Każdy kto jest w posiadaniu ogrodu, chce zadbać o jak najpiękniejszy jego wygląd. Z wyjątkiem zasadzonych roślin, na estetykę ogrodu oczywiście ma wpływ jego ogrodzenie a oprócz tego nie ma tu znaczenia, czy mowa oraz dużym podwórku z ogrodem, czy o mniejszym skrawku zieleni. W firmie Płoty Ogrodowe każdy każdy będący właścicielem ogrodu odkryje coś dla siebie, bo w naszej ofercie mieszczą się jednocześnie mata wiklinowa jak i również palisada czy płotek drewniany. A może jednak nieodzowny jest raczej łupany? I on znajduje się w naszej propozycji. Duży wybór ogrodzeń i również zróżnicowanie materiałów z jakich zostały wykonane pozwolą Tobie dobrać to, co najlepiej dda piękno jego ogrodu czy też balkonu. Zieleń jest piękna, ale będzie do tej pory piękniejsza, jeżeli podkreślimy ją przez odpowiednie dodatki, które znajdziesz w naszym sklepie. Spełniamy wymagania naszych klientów w tej chwili od 30 lat, spełnimy także Twoje!

  Data dodania: 07 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • folia termokurczliwa »

  Nasza Nasze przedsiębiorstwo działa w branży opakowań. Jesteśmy jednymi z kluczowych dystrybutorów maszyn pakujących. Proponujemy bez liku nowoczesnych a także specjalistycznych rozwiązań gwarantujących jak najwyższy a także najsprawniejszy sposób zabezpieczania produktów. W naszym asortymencie można odkryć nie tyle najnowsze automaty a oprócz tego zgrzewarki, ale a także bardzo wytrzymałą i również sprawdzoną na rynku folię termoklurczliwą. Kadra budująca naszą firmę dokłada wszelkich starań ażeby oferowane przez nas urządzenia i również towarzyszące im akcesoria były zgodne z obowiązującymi standardami. Chcemy tak aby wszyscy nasi klienci byli w stanie dostać to czego chcą tu i teraz. Nasze doświadczenie jest na tym polu bardzo duże i ściśle wiemy jak zrealizować nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Z tej racji namawiamy do kontaktu. Więcej informacji znajdą Państwo naszej stronie firmowej.

  Data dodania: 07 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Łódź »

  Nowoczesne technologie systemów ogrodzeniowych.
  Posiadasz działkę pod zabudowę lub już wykończyłeś dom brakuje jedynie ogrodzenia? Doskonale się składa firma Norma-bud podejmie się realizacji wykonania dla ciebie ogrodzenia wg określonych przez ciebie preferencji i potrzeb wybierasz jedynie typ rodzaj przeznaczenia danego ogrodzenia, a my realizujemy zlecenie. Z nami się nie zawiedziesz przekonaj się o tym na naszej stronie firmowej zamieszczonej w internecie.

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej klasy dmuchawy Gdynia »

  O ile szukają Państwo sklepu internetowego o dobrym zaopatrzeniu w pilarki i siekiery to rewelacyjnie Państwo trafili. Na naszej stronie firmowej mogą Państwo zakupić sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Posiadamy bardzo rozbudowany asortyment a oprócz tego dobrej jakości towary. O ile planujemy przygotować opał na zimę to z pewnością przyda nam się siekiera. Na naszej stronie jest pełna oktawa przeróżnych siekier a także pilarek, które w dużym stopniu ulepszą a także ułatwią Państwa pracę. Jeśli nie wiecie Państwo co zakupić wystarczy wysłać do nas wiadomość z zapytaniem, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc w wyborze odpowiednich narzędzi. Zadowolenie klientów to nasze zadowolenie tym samym zawsze staramy się realizować oczekiwania nawet tych w największym stopniu wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a oprócz tego zachęcamy do zakupu najlepszych narzędzi w najlepszych cenach.

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kaszerowane »

  Przedsiębiorstwo Karton-Pak funkcjonuje już od paru dekad na polskimrynku. Jej klucz do sukcesu okazał się dość prosty dający się znaleźć - firma ta albowiem wybrała sobie za specjalizację branżę, w której istnieje ciągłe zapotrzebowanie na więcej artykułów. Tematyką tą są oczywiście opakowania wszelkiego rodzaju, a w szczególności te z z kartonu. Obecnie w naszej propozycji firmy Karton-Pak można znaleźć między innymi ekspozytory, kartony klapowe, a także opakowania tekturowe z nadrukiem wykonanym zgodnie z projektem danego klienta. Wszystkie zadania a oprócz tego zamówienia są wytworzone zawsze na czas, ustalonym wspólnie przez obie strony. Prócz tego Karton-Pak oferuje swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, co do dodatkowo ściąga zainteresowanych klientów do tej firmy. Wszystko to pokazuje, że Karton-Pak jest na zapewne firmą wartą uwagi!

  Data dodania: 03 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów »

  Pielgrzymowanie jest de facto wyjątkową sprawą. Nie trzeba być gorliwym wierzącym, aby być w stanie nadać udział w tak niezwykłej podróży wspólnie z innymi ludźmi. Pielgrzymowanie może wspomóc Państwu wydedukować sporo rzeczy, nawet o ile czujecie się słabi na duszy. Te momenty, które spędzicie na dostrzeganiu tak ważnych lokacji sprawią, że na swoje wierzenia spojrzycie z zupełnie innej, nowszej strony. Malta, Grecja, Chile, Litwa, Łotwa, Francja, Hiszpania, Portugalia, Chorwacja, Bułgaria, Argentyna, Liban, Meksyk, Kuba - z Hermes Travel poznacie w rzeczywistości fantastyczne regiony, ludzi a oprócz tego miejsca. Będziecie mieli okazję do poznania zupełnie inną kulturę, dzięki czemu poznacie także innych ciekawych ludzi. Wskazane jest wybrać się na swoją życiową podróż przed chwilą z naszym biurem podróży. Ciepło zapraszamy!

  Data dodania: 03 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Adwokat Katowice »

  Jesteśmy zespołem kilkunastu doświadczonych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz działać z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Współpraca z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. Tak działa Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.
  Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.
  Katowicka Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy to zespoły zarządzane przez doświadczonych prawników, dedykowane licznym sektorom oraz obszarom prawa.
  Dzięki takiemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom możliwość współpracy przy różnorodnych projektach, co owocuje wymianą wiedzy i zdobywaniem praktycznych umiejętności.

  W pracy kierujemy się otwartością w komunikacji, wzajemnym szacunkiem oraz nastawieniem na ciągły rozwój i poszukiwanie wyzwań. Jesteśmy dumni z zespołu, jaki tworzymy – doświadczonego, ale wciąż pełnego pasji.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • wycofanebanknoty.pl : skup starych banknotów »

  Serdecznie zachęcamy do nas wszystkie osoby, którym zalegają stare banknoty a także chcą się ich pozbyć. U nas można je z korzyścią sprzedać. Na naszej stronie możecie sprawdzić za pomocą specjalnego kalkulatora ile otrzymacie za pieniądze, jakie posiadacie. W naszym przedsiębiorstwie przyjmujemy walutę, która była wycofana z powodu wprowadzenia w ich kraju Euro. Zachęcamy do nas także osoby posiadające starsze banknoty, które były wycofane, bo na nowych znalazły się lepsze znaki bezpieczeństwa. Mamy nadzieje, że skorzystacie z naszych usług, jeśli posiadacie stare marki niemieckie, funty, dolary, albo korony. U nas przyjmujemy w zasadzie różnorodne waluty, w tym franki luksemburskie, funty szkockie, korony szwedzkie, funty brytyjskie, korony estońskie, łaty łotewskie i również bez liku innych.

  Data dodania: 26 02 2019 · szczegóły wpisu »