Dodaj stronę do katalogu

Wystrój wnętrz

Ocena: 2.7/10 (40 głosów)

Wystrój wnętrz

Witamy.
Wyczucie stylu, innowacyjność i nowatorskość to nasza maksyma.
Inwitujemy do Łodzi, budujemy aranżacje wnętrz również w innych miastach.
Partnerzy, którzy nam zaufali, z satysfakcją oceniają efekt dokonanej inwestycji, oszczędność czasu a także minimalizację opłat.
Projektujemy oświetlenie w wykwalifikowanym programie graficznym, dzięki czemu natężenie oświetlenia w miejscach przeznaczonych np. do czytania jest odpowiednie.
Studio projektowe Consell Łódź to biuro zajmująca się projektowaniem wnętrz (zarówno osób prywatnych, jak i użytku publicznego), projektowaniem mebli, wizualizacją komercyjną a także wizualizacją wnętrz i architektury.
Na każdej powierzchni, nawet w skomplikowanych warunkach zaprojektujemy kuchnię albo łazienkę, z których korzystanie będzie przyjemnością.
Nasza aranżacja wnętrz każdego biura stawia za punkt honoru, by zakład nie odstraszał zleceniobiorców chłodem, a wnętrze żeby było ciepłe i przyjemne, gdyż takie są najnowsze trendy tworzenia wnętrz w mieście Łódź.
Tworzymy projekty wnętrz, które łączą wykorzystanie nowoczesnych sposobów, materiałów oraz bogate wzornictwo i rozwiązania architektoniczne zgodne z aktualnymi trendami.
Pracownia architektoniczna zajmuje się projektowaniem wykorzystując oprogramowanie graficzne auto cad, które daje możliwość podglądu w technologii 3D.
Ceny za projektowanie wnętrz ustalane są indywidualnie, dlatego bo warsztat liczy na zdobycie zaufania zleceniobiorcy proponując dodatkowo reklamę oraz niskie koszty.
Agencja projektowa z Łodzi zaprasza do kooperacji.

  • Tytuł wpisu: Wystrój wnętrz
  • Adres witryny: consell.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: