Dodaj stronę do katalogu

tlumacz24.eu - biuro tłumaczeń Szczecin, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Szczecin

Ocena: 1.4/10 (14 głosów)

tlumacz24.eu - biuro tłumaczeń Szczecin, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Szczecin

Biuro tłumaczeń tlumacz24. eu jest biurem tłumaczeń przygotowującym różnorakiego typu tłumaczenia, tak tłumaczenia przysięgłe jak również tłumaczenia zwykłe. Nasze biuro tłumaczeń przygotowuje tłumaczenia języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, duńskiego, holenderskiego (niderlandzkiego) jak również tłumaczenia licznych innych języków europejskich.
Nasze biuro tłumaczeń w Szczecinie i Warszawie wykonuje tłumaczenia medyczne, tłumaczenie u notariusza, tłumacz ustny, tłumacz techniczny, tłumaczenie bilansu, tłumaczenie sprawozdania finansowego, tłumaczenie KRS, tłumaczenie suplementu do dyplomu, tłumaczenie aktu urodzenia, tłumaczenie aktu małżeństwa.
Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez nasze biuro tłumaczeń wykonywane są tylko przez młodych tłumaczy przysięgłych. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że tłumaczenie przygotowane jest zgodnie z bieżącymi wymogami językowymi obowiązującymi w danym kraju. Każdy tłumacz przysięgły, na kooperację z którym decyduje się nasze biuro tłumaczeń, jest sprawdzany pod kątem jego wiedzy i doświadczenia. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje jedynie z tłumaczami przysięgłymi, którzy spełniają najsurowsze oczekiwania.
Naszych klientów, którzy chcą zrealizować tłumaczenia, zapraszamy do naszych filii w kraju:

Biuro tłumaczeń Szczecin
Pl. Rodła 8
70-419 Szczecin
tel. +48 91 881 28 57

Biuro tłumaczeń Warszawa
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
tel. +48 22 207 21 97

Istnieje też możliwość dostarczenia dokumentów do tłumaczenia do naszego biura tłumaczeń w formie pliku.
Dla tych klientów, którzy pochodzą z innych miejscowości, istnieje możliwość dostarczenia dokumentów do tłumaczenia do naszego biura tłumaczeń w Szczecinie lub biura tłumaczeń w Warszawie kurierem lub E-Mailem.
Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych tłumaczeń.

  • Tytuł wpisu: tlumacz24.eu - biuro tłumaczeń Szczecin, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Szczecin
  • Adres witryny: https://www.tlumacz24.eu
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: