Dodaj stronę do katalogu

Szafy metalowe, Sejfy

Ocena: 3.7/10 (56 głosów)

Szafy metalowe, Sejfy

Szafy metalowe to najpopularniejsze wyroby od dawna funkcjonujące w każdym przedsiębiorstwie.
Od 20 lat firma Konsmetal-Poltrezor przedstawia je na swoich stronach internetowych w mnustwie wielkosci i wielu zastosowaniach.
Przedstawiamy szafy z półkami na segregatory, szafy kartoteczne, szafy na broń szafy metalowe ubraniowe oraz szafy ogniotrwałe. Wszystkie produkty spełniają rolę zabezpieczenia przechowywanych akt przed obcymi oraz funkcję archiwizacyjną, na słowa uznania zasługują;
- Szafy pancerne na dokumenty niejawne posiadają stosowne atesty, w zależności od stopnia tajnosci dokumentów, wykonywane są z blachy stalowej grubości od 1 do 5 mm, sztywna spawana konstrukcja oraz zastosowane zamki dają gwarancję profesjonalnego zabezpieczenia archiwizowanch materiałów. W opcji montujemy skrytki na segregatory.
- Szafki kartoteczne na kartoteki oraz teczki zawieszkowe. To niezawodny system zapewnienia systematyki i porządku w dokumentach.
- Szafy metalowe o podwyższonej odporności na ogień. Szafy dwudrzwiowe, przestrzeń między płaszczami wypełniona jest materiałem odpornym na wysokie temperatury. Układ ryglowy blokowany zamkami kluczowymi, szyfrowymi oraz elektronicznymi. Wykonywane w dwóch wysokościach 1200 oraz 1850 mm. Wyjątkowa konstrukcja pozwoliła na zakwalifikowanie ich do grupy sejfów klasy I.
- Szafy na broń. Do przechowywania broni długiej oraz broni krótkiej. Skutecznie zabezpieczają przed dostępem osób trzecich.
Wszystkie szafy pokryte są wysokiej klasy farbami proszkowymi. Na stronie e-sejfy. pl posiadamy duży wybór sejfów, kasy pancerne oraz drzwi antywłamaniowe.

  • Tytuł wpisu: Szafy metalowe, Sejfy
  • Adres witryny: www.e-sejfy.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: