Dodaj stronę do katalogu

Pakowanie i czekolada

Ocena: 4.0/10 (3 głosów)

Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w skutek skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Mieści w sobie ona całą realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od projektowania począwszy, przez produkcję, dostawę, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich kompetencje oraz dostępność całej ilości maszyn wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie projektowania, zbudowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest kreowanie zautomatyzowanych linii przemysłowych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy pozyskać może w pełni automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony artykuł zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i efektywny serwis, który ma zapewnić w sytuacji niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.

  • Tytuł wpisu: Pakowanie i czekolada
  • Adres witryny: sacmi.com.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: