Dodaj stronę do katalogu

Materiały budowlane.

Ocena: 3.1/10 (51 głosów)

Materiały budowlane.

Betoniarnia zajmuje się produkcją wyrobów betonowych.

Z korzystnych cenowo produktów zakładu polecić można płyty Jumbo, które wykonywane są z wysokiej rodzaju betonu z odpowiednim zbrojeniem.

Płyty jumbo oraz płyty ażurowe i w ogóle każde płyty drogowe wyrabiane przed betoniarnię mają liczne atesty i certyfikaty. Płyty ażurowe perfekcyjnie nadają się do wykładania na magazynach wielkopowierzchniowych. Płyty ażurowe doskonale nadają się na krótkie jazdy dojazdowe.

Betoniarnia wyrabia wszelkie przedmioty betonowe które znajdują zastosowanie w przemyśle budowlanym są to zarówno bloczki betonowe, różnego a w zasadzie dowolnego kształtu krawężniki i kostki brukowe.

Zakład Witusza ma profesjonalną taśmę produkcyjną dzięki której w sposób masowy przy zachowaniu stałych parametrów produktów betonowych produkowane są takie artykuły jak: pustak teriva, bloczek betonowy, płyta drogowa (ażurowa, jumbo oraz meba), pustak ścienny, kostka brukowa, krawężniki również inne. Zakład jest nowoczesnym technologicznie zakładem z własną linią produkcyjną.

Witusza leży pomiędzy Łodzią i Warszawą, dlatego też betoniarnia szuka do współpracy właśnie zakładu budowlane z tych miast.

Każde płyty drogowe spełniają wymogi certyfikatu cebit. Płyty drogowe wytwarzane są w przeróżnej postaci oraz rozmiarach.

Wszystko to w niskich i atrakcyjnych cenach które warto sprawdzić na naszej witrynie WWW.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: