Dodaj stronę do katalogu

Budowa nieruchomości biurowych

Ocena: 2.2/10 (9 głosów)

Budowa nieruchomości biurowych

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi zważając na specyficzne preferencje Klienta i wykonując inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają prostą w realizacji aranżację i dostosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowoczesne technologie i zachowane najwyższe standardy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w ciekawych miejscach Krakowa proponując swoim Klientom wszechstronną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: