Wentylacja w domu - Airberg

Wentylacja w domu - Airberg Wiemy jak ważna dla Państwa jest wentylacja w domu, dlatego Firma AIRBERG - SONNIGER Group to europejski dostawca ekologicznych urządzeń do wentylacji z odzyskiem ciepła w budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach usługowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie nowoczesnych rekuperatorów powietrza o najwyższej na rynku sprawności sięgającej 95%.

Rekuperatory RECOVER jako jedyne na rynku są standardowo wyposażone w nagrzewnicę wstępną o mocy 500W.
Wymiennik ciepła zastosowany w RECOVER RX500, to unikalne i opatentowane rozwiązanie. Dzięki jego zaawansowanej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych tworzyw sztucznych uzyskano dużą powierzchnię wymiany ciepła, która zapewnie uzyskanie sprawności odzysku na poziomie 95%.
Aby zapobiec zjawisku szronienia nasze rekuperatory wyposażone są w system antyzamrożeniowy. Jego uruchomienie nastepuje w chwili, gdy temperatura powietrza wyciąganego z pomieszczeń po przejściu przez wymiennik spada o 1 stopień.
W rekuperatorze zastosowano proste w konstrukcji, skuteczne w oczyszczaniu powietrza zewnętrznego oraz tanie w zakupie filtry klasy EU4.
Wentylatory zastosowane do budowy zapewniają dużą wydajność powietrza do 500m3/h przy sprężeniu dochodzącym do 550 Pa. Komutacja elektroniczna to gwarancja prostego sterowania wydajnością oraz zapewnienie stabilności prędkości obrotowej.
Elementy obudowy urządzenia zostały wykonane z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na zarysowania. Izolację termiczną stanowi warstwa wełny mineralnej, umieszczona pomiędzy ściankami szkieletu rekuperatora, co dodatkowo doskonale wpływa na redukcję hałasu i minimalizuje straty ciepła.

Fachowcy AIRBERG to zespół dynamicznych, kompetentnych, otwartych i gotowych do pomocy ludzi.

Rekuperatory to nasza pasja!

Szczegóły strony www.airberg.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.airberg.eu:

Wentylacja w domu - Airberg

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przydomowe turbiny i elektrownie wiatrowe »

  My Energy zrobi tak, że nie będziecie musieli Państwo już nigdy płacić za prąd. Mało osób wie o tym, jednak dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej znaczna ilość osób zamieszkałych w Polsce ma możliwość pozwolić sobie na swoje własne przydomowe elektrownie wiatrowe, przydomowe turbiny wiatrowe lub fotoogniwa. Pomimo tego, że koszt montażu jest dość wysoki, to właśnie dzięki dotacjom przydomowe turbiny wiatrowe kosztują naprawdę niedużo. Co więcej energia elektryczna przez nie wytwarzana jest w 100% darmowa, więc redukując aktualne zobowiązania za prąd, oszczędzimy dużo niż opłaty montażowe za turbiny wiatrowe. Firma My Energy już od wielu lat pomaga w montażu systemów przydomowych elektrowni. Mamy sporo pozytywnych opinii od naszych dotychczasowych klientów i cały czas przybywa nam nowych. Przydomowe elektrownie wiatrowe są w 100% ekologicznym sposobem na tworzenie energii.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapoznaj się »

  Heatec od ponad 11 lat specjalizacja firmy to rekuperatory, ogrzewanie nadmuchowe i ogrzewanie nawiewowe. W ofercie bardzo dobrej jakości klimatyzacja, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) i gruntowe wymienniki ciepła GWC. Wentylacja mechaniczna, klimatyzacja w Warszawie. Kliknij i zobacz więcej na stronie internetowej - sprawdź co polecamy. Twój wybór to nasza atrakcyjna cenowo oferta.

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperator »

  Oszczędny tryb życia to dla mnóstwa osób istotna sprawa. Toteż dobrze sprawić by także nasze domy były schludne, zadbane i oszczędne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie możesz kupić w profesjonalnych firmach zajmujących się sprzedawaniem i montażem rekuperatorów. Dobrą rzeczą jest rekuperator, który pomaga w porządny sposób wymóc na wentylacji wykorzystywanie ciepła z wywiewanego powietrza, które mogłogby jeszcze posłużyć do ciekawych rzeczy w naszym domu. Takie rekuperatory są świetnym sposobem na oszczędzanie w nowych domach. Domy są kosztowne i ciężkie do utrzymania toteż dobrze by używana wentylacja była sprawna i pozwalała nie tylko wydalać ciepło z domu, ale również wykorzystać je, do czego używana jest rekuperacja. Czasami wentylacja mechaniczna może być objęta specjalnymi nakazami, których należy się trzymać aby móc legalnie zamieszkiwać dany lokal. Warto dowiedzieć się trochę więcej na temat wentylacji i tego co można nią zdobyć, oraz jak dużo można zaoszczędzić stosując taki sposób rekuperacji w swoim domu.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie i przewody grzewcze »

  Ogrzewanie w podłodze dla domu z łódzkiej firmy.
  Wykorzystanie emisji ciepłej wody w specjalnie zaprojektowanych do tego kanałach grzewczych, tak w wielkim skrócie można opisać ogrzewanie elektryczne, które umieszczone jest w podłodze.
  Zaletą takiego systemu grzewczego jest równomierne ogrzewanie całego pomieszczenia.
  Podobnie działają folie grzewcze.
  Ponadto firma oferuje grzejniki elektryczne oraz samoregulujące kable grzejne, które umieszczone są w podłodze, gdzie często integrowane są z urządzeniami typu regulatory temperatury.
  Tak więc użytkownik ma pełną kontrolę nad temperaturą wewnątrz danego pomieszczenia.
  W sklepie online, który kierunkuje swoją tematykę w stronę budownictwa i ogrzewania możemy znaleźć suszarki do rąk, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne oraz artykuły porównujące ogrzewanie podłogowe z tradycyjnymi systemami grzewczymi.
  W każdym zestawieniu takie ogrzewanie wygrywa, dając lepszy komfort, wygodę, funkcjonalność i efektywność grzewczą.
  Dlaczego więc nie w każdym obiekcie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe lub pokrewne ogrzewanie ścienne i przewody grzewcze?
  Ponieważ jest to stosunkowo drogie.
  Nasza firma stara się pokazać, że podłoga i ogrzewanie to jedność za rozsądne pieniądze.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prosument Fotowoltaika »

  Program-Prosument. pl to team fachowców, którzy tworzą profesjonalne wnioski aby starać się o dodatkowe dofinansowanie na zakup sprzętu oraz technologii do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. Jednocześnie fotowoltaika, jak i elektrownie wiatrowe mogą być dofinansowane właśnie poprzez specjalistyczny program prosument, który stwarza możliwość wyposażenia budynku mieszkalnego albo też budynku biurowego w zaawansowaną technologię do pozyskiwania energii cieplnej bądź elektrycznej z alternatywnych źródeł.

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • przeglądy zbiorników lpg »

  Od niesłychanie wielu lat nasze przedsiębiorstwo para się świadczeniem bardzo wielu usług związanych z usługami dotyczącymi zbiorników LPG. Kluczową zaletą naszej firmy jest fakt, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a także staramy się o to tak aby nasz nabywca był rad. Realizujemy w tym także takie usługi jak badania zbiornika lpg, próby ciśnieniowe, pomiary skuteczności ochrony katodowej i również wielu innych usług. Od bardzo wielu lat świadczymy nasze usługi i również dbamy o to, ażeby nasi klienci byli zupełnie zadowoleni. Zadowolimy nawet bardzo wymagających klientów. Nieustająco staramy się obejmować naszą propozycję oraz w związku z tym zaufanie naszej firmie z całą pewnością będzie bardzo dobrym pomysłem. Zapewniamy, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie otrzyma usługi stojące na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła cena »

  Namawiamy do skorzystania z propozycji firmy Hydropult, związanej z pompami ciepła. Za sprawą dofinansowaniu dostępnym w programie Prosument inwestycja taka okaże się nieco kosztowna i bardzo korzystna. Pompy ciepła to maszyny które wymuszają płynięcie ciepła z miejsc {gdzie temperatura jest wyższa|o temperaturze wyższej do obszarów o temperaturze niższej. Znajdują one implementacja w gospodarstwach domowych, przetwórstwie spożywczym, są też dobrym sposobem na grzanie, w którym ciepło jest brane z otoczenia. Pompy ciepła stają się coraz z większym natężeniem popularne przeważnie z dwóch powodów: są ekonomiczne i również proekologiczne. Instalacja urządzenia powinna zostać przeprowadzona przez fachowców, których również oferujemy. Załatwiamy wszelkie formalności i pomagamy w przygotowaniu dotacji. Namawiamy do kontaktu a także współpracy z firmą Hydropult.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny serwis pieców gazowych »

  Nie działa ci piec? Serwis kotłowni 24h/7 Nomar bezspornie Ci pomoże. Nasze najlepszej klasy usługi świadczymy ciągle, nawet w Sylwestra. Nasi fachowcy bez najmniejszego problemu naprawią wszelkie usterki oraz przywrócą twoją instalację grzewczą do właściwego stanu szybko. Realizujemy także odkamienianie oraz odkażanie rur, kotłów i również zbiorników magazynujących wodę. W dodatku świadczymy wykonawstwo instalacji sanitarnych a oprócz tego grzewczych, zasilanych rozmaitymi paliwami a oprócz tego energią odnawialną. Na potrzeby budów a oprócz tego remontów wykonujemy audyty energetyczne, oznacza to oceniamy efektywność izolacji termicznej budynku od której będą być w zależności przyszłe koszty jego eksploatacji. Swoją propozycję kierujemy do wszystkich, zarówno klientów komercyjnych jak oraz indywidualnych, dajemy gwarancję perfekcyjnego wykonania oraz niezawodności naszych instalacji i systemów grzewczych.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Piece Toruń »

  Kominki, piece i biokominki to specjalność naszej firmy. Naszym kontrahentom dostarczamy jedynie a także jedynie kominki spełniające najwyższe standardy. Nasza oferta obejmuje między innymi towary takich firm jak Supra, M-design, EdilKamin a także wiele innych. Najważniejszą zasadą w naszej korporacji jest sprzedaż tylko jak również wyłącznie towarów spełniających najwyższe standardy. Przy tym poza sprzedażą kominków nasza oferta obejmuje ich zestaw jak również ich budowa. W każdym momencie usługujemy radą, a oprócz tego bardzo dobrą radą. Żaden z konsumentów korzystających z naszych usług nie będzie narzekał na kominki przez naszą firmę dostarczone a także zamontowane. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kominków a także pieców, która obejmuje ogromnie ogrom różnorakich modeli. Prawie każdy u nas znajdzie garść dla siebie. Tego jesteśmy wręcz w stu procentach pewni.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • amerigas.pl - gaz dla firmy »

  Amerigas jest marką specjalizującą się od kilku lat w transporcie i dostawie gazu płynnego dla własnych kontrahentów, wśród których nie brakuje nabywców prywatnych, jak i korporacji. Propozycja Amerigas koncentruje się na dostawach gazu do mieszkań oraz biur, ale także na skonkretyzowane potrzeby rolników oraz środowisk przemysłowych i manufaktur. Dostępne są zarówno butle wykorzystywane w kuchni do gotowania, jak oraz wielkie zbiorniki mieszczące setki litrów gazu. Wszędzie, gdzie przydatny jest gaz płynny, tam jesteśmy w stanie wspomóc, zapewniając dostawę. Zróżnicowana propozycja wzbogacona jest także o szereg butlomatów, gdzie można samemu wymienić butlę gazową przez 24 godziny na dobę. Troszczymy się o wysoką jakość obsługi Klienta i zagwarantowanie wartościowej, niskiej ceny dla kontrahentów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »